خبرهای طراحی صنعتی

مدل مفهومی هیبریدی LF-CC

تولید کنندگان اتومبیل Lexus پس از ارایه مدل LF-LC ،مدل مفهومی هیبریدی LF-CC با محور هیبریدی چرخ های عقب خودرو ،برای اولین بار در نمایشگاه خودرو 2012 پاریس پرده برداری کردند.

 

lexus 01

 

قالب بدنه این خودرو به طرز شگفت انگیزی در عقب خودرو تعدیل شده ،مدل جدید LF-CC زبان مفهومی بدنه اش را در خارج از بدنه در جایی در محل نصب چراغ های خودرو یافته است . چراغ های پروژکتوری جلوی خودرو و چراغ های عقب خودرو ، بدنه این کانسپت جدید را تقویت می کند.

 

lexus 02

 

فضای داخلی خودرو لکسوس با توجه به رابطه انسان با اینتر فیس های خودرو با توسعه تکنولوژی همراه شده است . طراحی کابین و صفحه داشبورد آن با نگاهی به استفاده تکنولوزی در آینده طراحی شده.

 

lexus 03

 

صفحه نمایشی چند رسانه ای که با رویکرد ارگونومیک طراحی شده امکان دسترسی کاربران به صفحه کنترل و اهرم های موجود در آن را با یک نگاه اجمالی فراهم می آورد .

lexus 04

 

موتور این خودرو برای انتقال قدرت به موتور ،4سیلندری و با مصرف 2.5 لیتری طراحی شده است ،یک موتوربا خروجی بالا رامهیا می سازد . آب سرد به صورت دائمی به عنوان یک محرک موتور الکتریکی رابرای بهره برداری بالای انرژی آماده می سازد و انتشار گاز های گلخانه ای CO2 را فراهم می کند.

lexus 05

 

lexusLFLC08

 

نویسنده:شقایق چیت ساز

منبع :www.designboom.com

مشاوره وخدمات مهندسی

بدلیل نیاز مبرم واحدهای تولیدی و صنعتی کشور به سازمانهای فنی و تخصصی بویژه در حوزه تحقیق و توسعه و طراحی، شرکت تیسر ضمن همکاری بسیار نزدیک با شرکت های بین المللی و معتبر ، سازمانی را ایجاد کرده تا ارائه دهنده خدمات مهندسی و طراحی به شرکت های خودرو ساز و قطعه ساز و سایر واحد های صنعتی کشور باشد.